شناسه : 3028
امروز دوشنبه 1395/10/06 - 13:38
نویسنده : markazi-admin
مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان

توطئه های دشمن با تکیه بر اعتقادات راسخ مردمی در 9 دی ناکام ماند

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی با اشاره به اینکه دشمنان همواره تلاش های برای مبارزه با انقلاب اسلامی داشته اند گفت: توطئه های دشمنان داخلی و خارجی در فتنه 88 با تکیه بر اعتقادات راسخ مردمی در 9 دی ناکام ماند.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف استان مرکزی ؛ رحیم حیدری مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی با اشاره به گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: اصناف و بازاریان با برنامه ریزی صورت گرفته برنامه های متنوعی را برای این دهه آماده اجرا کرده اند.

حیدری اظهار کرد: در اراک آیین گرامیداشت حماسه 9 دی با همکاری حوزه بسیج اصناف اراک و با سخنرانی آیت الله اراکی، در شهرستان ساوه نشست بصیرت افزایی 9 دی،با سخنرانی آیت الله سعیدی  سه شنبه و پنج شنبه  در اتاق اصناف ساوه، ودر خمین روز پنج شنبه و جمعه برگزاری راهپیمایی و ارسال پیامک با سخنرانی امام جمعه خمین در مصلی برگزار می شود.

مسول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی ادامه داد: در شازند جلسه شورای قشر هیات منتظران موعود با سخنرانی حجت الاسلام کریمی در حوزه اصناف شازند روز پنج شنبه، و در شهرستان تفرش برگزاری جلسه بزرگداشت 9دی  فضا سازی با سخنرانی نماینده مردم محلات و دلیجان در مسجد قائمیه تفرش روز پنج شنبه، ودر شهرستان فراهان نشست هم اندیشی، ارسال پیامک با سخنرانی حجت الاسلام شاکری در حوزه اصناف فراهان در روز پنج شنبه برگزار می شود.

وی ادامه داد: در دلیجان نشست بصیرتی ویژه اصناف وروسای اتحادیه ها  در روز سه شنبه با سخنرانی حجت الاسلام اجرلو در اتاق اصناف دلیجان و در روز چهارشنبه شرکت اصناف در همایش بصیرتی با سخنرانی سردار سادات نژاد در سالن 15 خرداد، و در روز پنجشنبه دیدار با روسای اتحادیه ها ، ارسال پیامک به مناسبت 9دی در اتاق اصناف دلیجان و در شهرستان محلات روشنگری و بصیرت افزایی در خصوص فتنه 88 ،روشنگری و باز خوانی فتنه88در روز پنجشنبه با سخنرانی آقای ربانی و شهسواری در مسجد القائم محلات و نمازخانه کمیته محلات برگزار می شود.

در خنداب نشست بصیری با سخنرانی فرمانده سپاه خنداب روز سه شنبه ساعت 10صبح  در اتاق اصناف خنداب و در آشتیان ارسال پیامک به مناسبت حماسه 9دی از مهمترین برنامه های پیش بینی شده است.

 حیدری حماسه  9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت عنوان کرد و گفت: در این روز ملت آگاهی و هوشیاری با اعتقاد به ولایت ، دشمنان نظام اسلامی را با شکست روبرو کردند.

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی با اشاره به اینکه دشمنان همواره تلاش های برای مبارزه با انقلاب اسلامی داشته اند گفت: توطئه های دشمنان داخلی و خارجی در فتنه 88 با تکیه بر اعتقادات راسخ مردمی در 9 دی ناکام ماند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی در حماسه 9 دی سال 88 به دشمنان ثابت کرد همواره بر آرمان های نظام اسلامی وفادار بوده و با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در صحنه مبارزه با استکبار و توطئه های آنها آگاه و بیدار هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)