شناسه : 3326
امروز یکشنبه 1395/11/17 - 11:21
نویسنده : markazi-admin
به مناسبت دهه فجر؛

بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی 11 عنوان برنامه برگزار می کند

مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی گفت: بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی 11 عنوان برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر دراین استان برگزار می کند.

رحیم حیدری مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی در گفتگو با خبرنگاربسیج اصناف استان مرکزی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته بسیج اصناف و بازاریان استان در تمام شهرستان ها به مناسبت دهه فجر برنامه   های مختلفی را پیش بینی کرده است.
حیدری اظهار کرد: رونمایی از کتاب شهید شاخص بسیج اصناف (شهید قربانعلی مهدوی )،دیدار با خانواده شهید، برپایی ایستگاه صلواتی همایش فقه بازار ویژه صنف آرایشگران زنانه، مراسم جشن انقلاب و برگزاری نشست روشنگری و بصیرت افزایی بخشی از برنامه ها است.
حیدری اظهار کرد:برگزاری هیئت منتظران موعود، همایش اقتصاد مقاومتی در دلیجان و فراهان، دوره عمومی فقه بازار در اراک، دلیجان و زرندیه، برگزاري مراسم جشن انقلاب و نكوداشت مقام شهداي اصناف از دیگر برنامه ها است.

مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی گفت: همچنین در این ایام مراسم گلباران قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده شهدا و جانبازان اصناف و اتاق بازرگانی نیز انجام خواهد شد.

حیدری با اشاره به اینکه نقش اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب اسلامی انکارناپذیر است، افزود: حضور اصناف در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نشان از تعهدی است که این قشر از جامعه به نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند و تا به امروز در راستای سربلندی کشور از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.

حیدری با بیان اینکه اصناف و بازاریان نقش عمده ای در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی دارند اظهار کرد: امروز هم با اقتدار در جهت حمایت از نظام و انقلاب آماده هستند.

مسئول بسیج اصنافو بازاریان استان مرکزی گفت: اصناف و بازاریان از اوایل بهمن ماه با آذین بندین مغازه ها و واحدهای تولید خود و اجرای برنامه های مختلف به استقبال این ایام رفته اند.

دوازدهم بهمن سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به ایران در سال 57، تا 22 بهمن 57، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به عنوان دهه فجر نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)