شناسه : 4524
امروز چهارشنبه 1396/04/28 - 21:18
نویسنده : markazi-admin
مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی خبر داد:

تعطیل بودن بازار اراک در سالروز شهادت امام صادق(ع)

مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی گفت: به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع)، بازاریان و مجموعه اصناف اراک صبح روز پنج شنبه تعطیل هستند.


به گزارش خبرنگار بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی، حیدری مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی با بیان اینکه مجموعه بازاریان در سطح شهرستان با سیاهپوش کردن بازار در مناسبت‌های مختلف ایام عزاداری اهل بیت، ارادت و علاقه خود را به ائمه اطهار نشان داده‌اند، گفت: به مناسبت شهادت حضرت امام صادق(ع) رییس مذهب شیعه اصناف و بازاریان اراک روز پنجشنبه تا اذان ظهر مغازه های خود را تعطیل و به عزاداری می‌پردازند.


حیدری تعطیلی بازار در ایام شهادت ائمه اطهار (ع) و توسل به آنان را موجب برکت و رونق کسب و کار دانست و اظهار کرد: توجه کردن به این مناسبت‌ها در تبیین شعائر اسلامی و اعتقادات مذهبی جامعه تأثیرگذار است.


وی ادامه داد: بازاریان در روز شهادت حضرت امام صادق(ع) ساعت ۱۰ صبح با حضور در میدان شهدای اراک و شرکت در دسته‌های با شکوه عزاداری این روز را گرامی می‌دارند.


در سطح استان مرکزي ۲۱۰اتحاديه صنفي با ۶۰ هزار واحد صنفي وجود دارد که از اين تعداد۴۱ اتحاديه و ۳۰ هزار واحد صنفي در اراک مشغول فعاليت هستند.


انتهاي پيام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)