شناسه : 4775
امروز پنجشنبه 1396/06/02 - 07:20
نویسنده : markazi-admin
مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی:

عناوین برنامه های هفته بسیج اصناف استان مرکزی اعلام شد


مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی با بیان اینکه برای هر روز هفته بسیج اصناف نام بخصوصی انتخاب شده است، گفت: بر همین اساس برنامه‌هایی متناسب با نام هر روز هفته بسیج اصناف، در سراسر استان اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی؛ رحیم حیدری مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی ؛ با اشاره به فرارسیدن روز بسیج اصناف گفت: چهارم شهریور ماه که همزمان با سالروز شهادت شهید عراقی،شهید شاخص سازمان بسیج اصناف است به عنوان روز این قشر نامگذاری شده است و بر همین اساس همچون سال‌های گذشته برنامه‌های هفته بسیج اصناف را از ۲۹ مرداد تا چهارم شهریور برگزار می‌کنیم.

حیدری با بیان اینکه برای هر روز این هفته نام بخصوصی انتخاب شده است، اظهارکرد: بر همین اساس برنامه‌هایی متناسب با نام هر روز هفته بسیج اصناف، در سراسر استان اجرا می شود.

وی ادامه داد: دیدار روسای اتحادیه های صنفی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک، افتتاح ۵ پایگاه جدید در مرکز استان ( پایگاه پوشاک – پایگاه نانوایان – پایگاه لوازم آرایشی بهداشتی – پایگاه خیاطان – پایگاه دستگاه های مخابراتی )، اقامه نماز در برخی از مراکز تجاری استان، حضور سازمان یافته بسیجیان اصناف استان در نماز جمعه و برگزاری همایش ویژه خیاطان و آرایشگران خواهر بخشی از برنامه ها است.

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی بیان کرد: نشست با روسای اتحادیه ها با موضوع محرومیت زدایی، برگزاری نشست ویژه با عنوان یاوران معروف، برپایی نمایشگاه دستاوردهای بسیج اصناف، برگزاری دوره های فقه بازار، برگزاری نشست تخصصی با حضور خواهران شاغل در بازار با محوریت فرصت ها و آسیب ها، برپایی ایستگاه های صلواتی و برگزاری مراسم ویژه روز قشر در مساجد از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)