شناسه : 4798
امروز شنبه 1396/06/04 - 18:20
نویسنده : markazi-admin
مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی تاکید کرد

دفاع اصناف و بازاریان از تولید داخلی در سنگر جهاد بزرگ اقتصاد مقاومتی

مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی گفت:اصناف و بازاریان در سنگر جهاد بزرگ اقتصاد مقاومتی، با دفاع از تولیدات داخلی، همواره پشتیبان واقعی اقتصاد مقاومتی بوده اند.

رحیم حیدری مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی به مناسبت ۴ شهریور ماه سالروز شهادت شهید عراقی و روز بسیج اصناف و بازاریان در گفتگو با خبرنگار بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی؛ گفت: بسیج اصناف و بازاریان قبل  و بعد از انقلاب نقش خود را همواره در صحنه و عرصه‌های مختلف به خوبی ایفا کرده است.

حیدری اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اصناف و بازاریان نقش بسیار مهمی را در اقتصاد داشتند و با روحیه جمعی و تعاون توانستند کمک بسیاری به کشور کنند.

وی ادامه داد: بسیجیان اصناف در چند بعد نقش‌آفرینی کرده‌اند؛ نخستین نقش‌آفرینی این قشر در بحث کمک به جبهه‌های جنگ تحمیلی و دومین موضوع آن حضور در این جبهه‌ها بوده و استان مرکزی ۴۱۱ شهید اصناف را نیز به نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.

حیدری با اشاره به اینکه اصناف و بازاریان از دامنه فعالیت گسترده‌ای برخوردار هستند اظهار کرد: اصناف و بازاریان در هر جامعه‌ای تأثیرگذار ی زیادی در امور فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی آن جامعه دارند.

وی به نقش اصناف و بازاریان در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: اصناف و بازاریان در سنگر جهاد بزرگ اقتصاد مقاومتی، با دفاع از تولیدات داخلی، همواره پشتیبان واقعی اقتصاد مقاومتی بوده اند.

مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان مرکزی خاطر نشان کرد: بسیج اصناف و بازاریان در پویایی و اجرای اقتصاد مقاومتی نقش مهم و بسزایی را به ‌عهده دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)